O Firmie

Firma MAKS powstała w 1974 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Całokształt produkcji to wytwarzanie stolarki meblowej na zamówienie klienta instytucjonalnego oraz indywidualnego, w oparciu o wskazane wzory lub projekty i aranżacje własne.

W procesie produkcyjnym bazujemy w głównej mierze na surowcu litym jakim jest drewno gatunków liściastych rodzimych (dąb, buk, brzoza, olcha) i egzotycznych (mahoń, orzech) oraz materiałach drewnopochodnych takich jak: okleiny naturalne jw., sklejka liściasta, płyta stolarska, sklejka "PERFORM" (elementy gięte), płyty wiórowe a także "MDF". 

Stosujemy nowoczesne techniki wykańczania powierzchni meblowych przy użyciu surowców powstałych na bazie żywic syntetycznych, takich jak: tworzywo "SSV" i laminaty uznanej na świecie firmy "WILSON ART" (USA), korian, płyty melaminowane (produkowane przez "KRONOPOL" i "HORNITEX"), blachy mosiężne i kwasoodporne itp. W nasze meble włączamy również elementy granitowe, marmurowe i szklane.

Posiadamy swoje punkty wystawiennicze a także przedstawicieli handlowych, którzy umożliwią Państwu kontakt z Firmą i pozwolą bliżej zapoznać się z naszymi wyrobami. Zapewniamy transport oraz montaż mebli na terenie Polski, a także za granicą. Oferujemy możliwość zakupów ratalnych przy współudziale sieci "LUCAS".

Zapraszamy do obejrzenia zaprezentowanej na niniejszej witrynie części naszej bogatej oferty. 

 

 Firma Maks - Informacje kontaktowe 

Aleksander Szymanowski, Krzysztof Szymanowski

62-020 Swarzędz, Ul. Rutkowskiego 15, Polska

Tel/Fax:  +48 61 8173 096

Tel. kom.:+48 602 635 092

E-mail:      MAKS@blink.pl